Menu

Orientacyjna mapa stadionu

Wejście na stadion od godziny 7.00 do 9.00 - prosimy o wcześniejsze przybycie

Na rekolekcje z ojcami Enrique i Antonello można zapisać się w następujący sposób:

- przy parafiach - można zgłaszać się do Księży Proboszczów, którzy dostarczą listę uczestników do Biura Spotkania /przy Katolickim Radaio Zamość/ i odbiorą bilety-wejściówki

- w sklepach z dewocjonaliami w największych miastach naszej diecezji (Zamość, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Lubaczów)

- w biurze Katolickiego Radia Zamość - ul. Zamoyskiego 1, godz. 9.00-15.00, Dział Promocji i Reklamy

- telefonicznie lub emailowo - głównie dla osób spoza diecezji zamojsko-lubaczowskiej - po uzgodnieniu z naszym sekretariatem i wpłacie ofiary-cegiełki na pokrycie kosztów spotkania wyślemy bilety drogą pocztową

- na miejscu - w kasie biletowej przy stadionie OSiR

 

Sprzedaż biletów: 

Dział Promocji i Reklamy Katolickiego Radia Zamość

Agnieszka Korabiowska

tel. 501 101 165 /poniedziałek-piątek, godz. 9.00-15.00/

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Koszt uczestnictwa:

Za udział w spotkaniu przewidziana jest opłata 20 zł. Jest to ofiara - cegiełka na pokrycie kosztów organizacji (wynajem stadionu, scen, telebimów, nagłośnienia itp.). Liczymy gorąco na zrozumienie i wielkoduszność naszych uczestników, prosząc jeśli to możliwe o większe wpłaty. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ile osób będzie weźmie udział w rekolekcjach, a koszty organizacji tego typu wydarzeń są ogromne. Z góry składamy wielkie podziękowanie za zrozumienie i wsparcie tej inicjatywy ewangelizacyjnej! (Jeśli ktoś zamawia bilety drogą telefoniczną/emailową - prosimy o wpłatę dodatkowo 3 zł na kopertę i znaczek). 

Podczas spotkania będzie również zbierana kolekta na potrzeby ojców misjonarzy (prowadzą oni ośrodki dla bezdomnych w Brazylii). Będzie to nasz wyraz wdzięczności za ich posługę! 

 

Przydatne informacje: 

Dzieci do lat 3 uczestniczą bezpłatnie w spotkaniu, jednak na jednym miejscu z rodzicem/opiekunem. (jeśli rodzic chce zapewnić dziecku oddzielne miejsce, proszony jest o wykupienie wejściówki).


UWAGA: Sektor różowy (bieżnia) w pierwszej kolejności przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych (przy rejestracji prosimy o wpisanie w polu "uwagi" czy osoba niepełnosprawna porusza się na wózku inwalidzkim (będzie to dla nas ułatwienie organizacyjne). Dodatkowo prosimy o wpisanie danych osobowych opiekuna jeśli będzie on towarzyszył osobie niepełnosprawnej. Opiekun również powinien nabyć wejściówkę.